top of page

Taupykite laiką ir palengvinkite Agnum apskaitą su „Įvesk.lt“

Automatizuokite sąskaitų suvedimą į Agnum, kelių dienų darbą atlikite vos per porą valandų ir išsilaisvinkite nuo monotoniškos rutinos.
ivesk.png

Ką importuosime į Agnum

Pirkimus
OptimumPirkimai.gif

Sukuriamas pirkimo dokumentas su užsakymo kodu, valiuta bei mokėjimo terminais. Priskiriama atitinkama buhalterinė sąskaitą ir PVM klasifikatorius. Dokumento originalas įkeliamas prie priedų.

Pardavimus
OptimumPardavimai.gif

Sukuriamas pardavimo dokumentas su užsakymo kodu, valiuta bei mokėjimo terminais. Priskiriama atitinkama prekė ir PVM klasifikatorius. Dokumento originalas įkeliamas prie priedų.

Įmones
OptimumCompanies.gif

Sukuriamos Optimum neegzistuojančios tiekėjų ir klientų įmonės su rekvizitais iš Registrų Centro. Užpildoma įmonės šalis bei tiekėjo banko sąskaita, kad iškart galėtumėte sukurti mokėjimus iš Optimum.

Sąskaitų originalus
OptimumPDFs.gif

Sąskaitų originalios PDF bylos prikabinamos prie pirkimo / pardavimo dokumentų, kad galėtumėte iškart peržiūrėti ir nereikėtų ieškoti papkėse.

Darbas su įvesk.lt

Kas yra
„įvesk.lt“?

Sąskaitų skaitmeninimo paslauga, kuri nuskaito duomenis iš įvairaus formato sąskaitų: elektroninių, skenuotų ir net fotografuotų!


Įkelkite sąskaitas į Įvesk.lt ir ji nuskaitys visą informaciją, reikalingą suminei apskaitai: įmonių rekvizitus, datas, numerius ir sumas. Jeigu sąskaitą gali perskaityti žmogus, gali ir „įvesk.lt“.

Kodėl verta naudotis?

6.png
Išlaisvina nuo monotoniško darbo

Laikui imlų, monotonišką bei pigų darbą galite atlikti žymiai greičiau ir savo laiką skirti pelningesniems, įdomesniems darbams.

2.png
50x pagreitina sąskaitų suvedimą

Nebereikia gaišti laiko suvedant sąskaitas į Optimum - turite nuolatinį virtualų pagalbininką, kuris padeda ir dieną, ir naktį. Sąskaitas apdorojate iki 50x greičiau!

4.png
Apdoroja didelius kiekius sąskaitų vienu metu

Įvesk.lt apdoroja dešimtis tūkstančių sąskaitų per trumpą laiką, todėl sezoniniai apkrovimai ir apleistos buhalterijos Jūsų negąsdina.

5.png
Eliminuoja žmogiškas klaidas

Išvengiate klaidų pildant ilgus rekvizitus, sąskaitas ir apmokėjimo terminus. Įmonių rekvizitai gaunami iš Registrų centro, o kompiuteris nedaro žmogiškų klaidų, todėl po i.SAF deklaravimo negaunate perspėjimų.

1.png
Saugus eArchyvas

Visų sąskaitų nuskanuota PDF versija prieinama tiesiai iš Optimum ir nebereikia sąskaitų ieškoti papkėse.

14.png
Mokate už tiek, kiek naudojate

Už paslaugas kas mėnesį mokate tiek, kiek apdorojate sąskaitų. O padidėję sezoniniai apkrovimai nereikalauja samdyti naujų žmonių, tad šiuo laikotarpiu neišauga įmonės kaštai.

150+ klientų jau sėkmingai naudojasi

Ką kalba mūsų klientai?

Naudoti „įvesk.lt“ yra labai patogu, nereikia samdyti papildomo žmogaus sąskaitų suvedinėjimui. Labiausiai džiaugiamės, jog tai sutaupo mūsų laiką ir išvengiame žmogiškųjų klaidų!

Tatjana Šnarskaja

Direktorė, UAB Mokymo ir apskaitos centras

Kaip tai veikia?

7.png

1

Įkelkite dokumentus

Popierines sąskaitas nuskenuokite arba nufotografuokite ir įkelkite į Įvesk.lt. Palaukite, kol suskaitmeninsime duomenis.

Paskirstykite išlaidas

Pirmą kartą parodykite, kuri sąskaita atitinka kokią buhalterinę sąskaitą. Kitą mėnesį Įvesk.lt automatiškai priskirs buhalterines sąskaitas.

8.png

2

9.png

3

Įkelkite sąskaitas į Optimum

Įvesk.lt pavers sąskaitas į Optimum formatą ir pateiks importavimo failą, kurį keliais paspaudimais įkelsite į savo apskaitą.

Image by Sharon McCutcheon

Pirmos 50 sąskaitų NEMOKAMAI!

Susipažinkite su „įvesk.lt“ privalumais patys NEMOKAMAI ir greitai.

Mokate už tiek, kiek naudojate

Kuo daugiau sąskaitų apdorojate, tuo pigiau mokate už vieną sąskaitą.

Nuo 0,18€ iki 0,30€ už dokumentą

<250 dok. - 0,30€

>2k dok. - 0,23€

>10k dok. - 0,18€

Duomenys įvedami be klaidų​​

Suteikiame kokybės garantiją

Mes garantuojame 100% sąskaitų suvedimo kokybę, o jei padarysime klaidą, tai Jums mokėsime 3x dokumento kainos, kurią Jūs mokate už „įvesk.lt“ apdorotą dokumentą. O mus papildomai patikrins iSAF.

21.png

Automatizuojame procesą

„įvesk.lt“ maksimaliai automatizuoja sąskaitų suvedimą, dėl to išvengiama žmogiškųjų klaidų. O kiekvieną dokumentą visada patikrins žmogus.

19.png

Tikriname įmonių rekvizitus

Įmonių rekvizitus patikriname su valstybinių registrų duomenimis ir nepasitikime vien tik duomenimis įrašytais sąskaitoje. Taip elgiamės su visų šalių sąskaitomis. Dėl to visada gaunate tiksliausius įmonių rekvizitus.

22.png
bottom of page